SUPER EXPRESS: Ziobro rozwiąże tajemnicę zaginięcia Iwony Wieczorek?

Przez:
Kategorie: Media o nas
Brak komentarzy

To jedna z największych kryminalnych zagadek w Polsce! Prokuratura Krajowa pod kierownictwem ministra Zbigniewa Ziobro nadzoruje śledztwo w sprawie Iwony Wieczorek, która zaginęła w 2010 roku. Okazuje się, że wcześniej zajmujący się przez osiem lat sprawą śledczy zbagatelizowali wiele informacji oraz wątków, które mogą doprowadzić do wyjaśnienia tajemnicy zaginięcia nastolatki i złapania ewentualnych sprawców.

19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Znajomi widzieli ją po raz ostatni o 2:50 nad ranem na dyskotece w Sopocie. O godzinie 4:12 monitoring zarejestrował, jak wracała nadmorskim deptakiem do domu w Gdańsku. Nigdy do niego nie wróciła. W jej poszukiwania włączyli się policjanci z całego kraju, prywatni detektywi i jasnowidzowie. Wiele osób wykorzystało tragedię Iwony Wieczorek do promocji własnej osoby.
Są jednak tacy, którzy mimo upływu lat chcą rozwikłać tajemnicę zaginiecia Iwony Wieczorek. Kimś takim jest Janusz Szostak, pasjonat detektywistyki i redaktor naczelny magazynu „Reporter”, który jako jedyny dziennikarz nie tylko przestudiował wszystkie 35 tomów akt sprawy, ale dzięki swojemu zapałowi oraz informatorom wskazał policji wiele nowych wątków sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

Twoje przemyślenia