Poszukiwania zaginionego Jakuba Bocheńskiego [ZDJĘCIA]

Przez:
Brak komentarzy
Wolontariusze Fundacji na Tropie im. Janusza Szostaka aktywnie włączyli się w poszukiwania zaginionego Jakuba Bocheńskiego. Działania wolontariuszy polegały na rozwieszaniu plakatów z wizerunkiem zaginionego w najczęściej uczęszczanych rejonach Krakowa. Wolontariuszki, które uczestniczyły w poszukiwaniach w terenie to Marzena Klimek oraz Magdalena Pacholec. Ponadto na naszych profilach w mediach społecznościowych również umieściliśmy informacje o zaginionym.
Mężczyzna po raz ostatni widziany był 22.09.22r około godziny 13:00 w okolicy hotelu ” Hilton ” znajdującego się przy ulicy Dąbskiej 5 w Krakowie. Od tamtej pory nie wiadomo gdzie się znajduje. Nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 
Prawdopodobnie przemieszcza się samochodem marki ” Renault Megane ” w kolorze grafitowym o numerach rejestracyjnych KNS0453N.
Rysopis :
– wzrost około 180 cm
– oczy koloru brązowego
– włosy koloru ciemny brąz
– zarost koloru ciemny brąz
W dniu zaginięcia ubrany był w :
– bluza z kapturem koloru czarnego
– spodnie jeansowe
Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje dotyczące pobytu pana Jakuba proszony jest o kontakt z KPP Kraków 47-83-52-910, z numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z naszą fundacją.
Gwarantujemy anonimowość.
Autor : Marcela N. ; Aleksander Sz. ; Klaudia Sz.
Źródło : Rodzina

Twoje przemyślenia