Poszukiwania zaginionego Artura Kuczery

Przez:
Kategorie: Nasze działania
Brak komentarzy

 

14 września 2019 roku wolontariusze Fundacji Na Tropie zorganizowali we Wrocławiu poszukiwania zaginionego Artura Kuczery. Chłopak 18 sierpnia samowolnie opuścił Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu i oddalił się w nieznanym kierunku.

Poszukiwania rozpoczęły się o godzinie 8:00 odprawą. Udało się przeszukać cały założony teren. Podzieleni na grupy przeszliśmy wały od ulicy Osobowickiej po Rędzin, jak również teren po drugiej stronie mostu Milenijnego. Przeszukaliśmy wszystko wzdłuż ulicy Kasprowicza, jak również teren i okolice Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego.

Osobny patrol pracował na rzece. Sprawdziliśmy również wieś Oleśnica Mała jak i Siedlce –  miejsca gdzie mieszkał Artur. Podczas poszukiwań doszło do przykrego zdarzenia –  jeden z patroli natrafił na ciało osoby bezdomnej.
Z dobrych wiadomości, dostaliśmy kilka obiecujących informacji od osób, które twierdzą, że widziały Artura. Będziemy wszystkie te informacje sprawdzać.

 

W imieniu Rodziny Artura jak i Fundacji na Tropie pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom poszukiwań:  Policji z Oławy, Policji z Psiego Pola, Grupie Ratownictwa Wodnego, Właścicielowi psa tropiącego oraz wszystkim przyjaciołom, sąsiadom i bliskim Artura.

Nie przestajemy go szukać.

 

Jeżeli ktokolwiek widział Artura lub ma informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Fundacją Na Tropie tel. 502-226-215.

 

Twoje przemyślenia